В Територіальному управлінні проведено інформаційно-консультативний семінар, щодо організації та безпечного проведення робіт з застосуванням вантажопідіймальних кранів.

  В Територіальному управлінні Держгірпромнагляду у Рівненській області 18 грудня 2014 року відбувся семінар  з керівниками та посадовими особами суб’єктів господарювання, які здійснюють експлуатують вантажопідіймальні крани.

  Учасникам семінару був доведений стан виробничого травматизму в Україні та Рівненській області, наголос зроблено на нещасних випадках, які сталися під час експлуатації кранів.

  В зв’язку зі зменшенням обсягу виробництва на промислових підприємствах, уповільнення темпів переоснащення новітньою технікою і як наслідок збільшенням частки вантажопідіймальних механізмів, які відпрацювали нормативний термін служби, детально обговорювалось питання ефективних методів контролю технічного стану (технічного діагностування) вантажопідіймальних механізмів.

  Також розглядалось питання реєстрації вантажопідіймальних кранів, ремонту та пуску в роботу кранів, сертифікації об’єктів підвищеної небезпеки відповідно Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Технічного регламенту безпеки машин» за № 62 від 30.01.2013.

  У підсумку семінару керівникам суб’єктів господарювання рекомендовано, враховуючи зменшення кількості перевірок зі сторони контролюючих органів, посилити відомчий контроль за технічним станом вантажопідіймальних механізмів, активізувати роботу служб охорони праці.

   

  Прес-служба територіального управління

   

   
  World's Top Web Hosting providers awarded and reviewed. Find a reliable green hosting service, read greengeeks review
  Очищення влади
  Конкурс малюнку
  Банер
  День охорони праці
  Банер
  Соціальна реклама
  Оголошення
  Банер
  Банер
  Банер
  Передплата !!!
  Банер
  Банер
  Банер