28 квітня - Всесвітній день охорони праці

            

  З 2006 року Указом Президента України 28 квітня встановлено, як національний День охорони праці. Метою цього заходу є привернення уваги суспільства, органів державної влади, суб’єктів господарювання, громадських організацій до питань безпеки праці, запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням, вшанування пам’яті осіб, які загинули на виробництві.

                У 2015 році Всесвітній день охорони праці за рекомендацією Міжнародної організації праці відзначатиметься під девізом – «Приєднуйтесь до формування превентивної культури охорони праці».  Культура охорони праці – це створення  системи прав, обов’язків та сфер відповідальності, де принцип профілактики має найвищий пріоритет.
  Дотримання  законодавства у сфері охорони праці та промислової безпеки це запорука збереження найціннішого – людського життя, що дасть змогу дітям рости у повноцінних сім’ях і бути щасливими.

              У територіальному управління 28 квітня 2015 року за участю соціальних партнерів: Виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві у Рівненській області, Федерації профспілок області, ДП «Рівненській ЕТЦ» відзначено кращих працівників у сфері охорони праці на підприємствах області.  Це посадові особи РОКП ВГГ «Рівнеолводоканал»,  ПАТ «Берехзнівське птахо підприємство», ПАТ «Рівнеазот», ТОВ « Колор С.І.М.», ПрАТ « Рівнеборошно» , ТзОВ «арм-Еко», ДП «Костопільське лісове господарство», ПАТ «Рівнеенерго»,  КЗ «Рівненській обласний клінічний лікувально-діагностичний центр ім.. В. Поліщука», ПрАТ «Консюмерс-Скло-Зоря».
            28 квітня  різними релігійними конфесіями проведено молебні за здоров'я працюючих на виробництві та панахиди – за тих, хто загинув під час виконання своїх трудових обов’язків.

  Проведення відповідних акцій дозволило у черговий раз привернути увагу суб'єктів господарювання до питань безпеки праці на виробництві, підвищенню промислової культури на підприємствах, запобіганню виробничого травматизму, своєчасному виявленню та усуненню порушень норм і правил з охорони праці та вжиття додаткових заходів щодо запобігання нещасним випадкам і професійним захворюванням.

  Відзначення Всесвітнього дня охорони праці у Рівненській області завершується, але робота щодо профілактики нещасних випадків та професійних захворювань на підприємствах, установах, організаціях області продовжується.

  З нагоди Всесвітнього Дня охорони праці від усього серця бажаємо всім міцного здоров’я, гідної, безпечної праці, благополуччя і добробуту, витримки та оптимізму.

  Прес-служба територіального управління

   
  World's Top Web Hosting providers awarded and reviewed. Find a reliable green hosting service, read greengeeks review
  Очищення влади
  Конкурс малюнку
  Банер
  День охорони праці
  Банер
  Соціальна реклама
  Оголошення
  Банер
  Банер
  Банер
  Передплата !!!
  Банер
  Банер
  Банер