Управлінням Держпраці у Рівненській області проведено інформаційно-консультативний семінар щодо дотримання вимог безпеки під час використання балонів зрідженого газу

  З метою попередження нещасних випадків та аварій, пов’язаних з використанням газу в побуті, Управлінням Держпраці у Рівненській області ініційовано та проведено інформаційно-консультативний семінар щодо дотримання вимог безпеки під час використання балонів зрідженого газу в побуті, закладах громадського харчування та місцях масового скупчення людей.

  В семінарі, який відбувся 26.08.2015 року, взяли участь представники ДП «Пропан» ПАТ «Житомиргаз», ПАТ «Рівнегаз», житлово-комунальних підприємств області, Департаменту економічного розвитку та торгівлі, Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності Рівненської обласної державної адміністрації, Управління житлово-комунального господарства м. Рівне, Управління з питань надзвичайних ситуацій м. Рівне.

  Учасникам семінару був доведений стан травматизму при використанні балонів зрідженого газу в побуті, закладах громадського харчування та місцях масового скупчення людей в Україні та у Рівненській області зокрема, причини аварій, пов’язаних з використанням балонів зрідженого газу в побуті, фактори небезпеки при експлуатації посудин, що працюють під тиском. Зазначені основні заходи, які необхідно здійснити для запобігання нещасним випадкам при використанні балонів.

  Також, доведено основні вимоги нормативних актів та державних будівельних норм щодо встановлення та експлуатації індивідуальних газобалонних установок в житлових та громадських будинках, підприємствах громадського харчування.

  Представниками ДП «Пропан» ПАТ «Житомиргаз» повідомлено присутнім про порядок наповнення та відпуску споживачам газу у балонах. Крім того, зазначено основні проблеми, що виникають при наданні підприємством послуг з постачання зрідженого вуглеводневого газу для побутових потреб населення та інших споживачів, в т.ч. і про причини відсутності постачання на даний час зрідженого газу для побутових потреб населення в області. Також, повідомлено про порядок технічного обслуговування індивідуальних газобалонних установок житлових та громадських будинків.

  Представниками ПАТ «Рівнегаз» доведено до відома учасників семінару основні завдання та функції аварійно-диспетчерської служби підприємства та виконання ними аварійних заявок, пов’язаних з використанням балонів зрідженого газу. Наведені приклади надходження аварійних заявок по області та результати їх виконання.

  Учасниками семінару було наголошено на необхідності дотримання власниками (балансоутримувачами та/або орендарями (наймачами)) житлових будинків вимог нормативних актів,  в частині безпечної експлуатації посудин, що працюють під тиском, контроль за недопущенням встановлення в житловому фонді не зареєстрованих в установленому порядку газобалонних установок та газових приладів, їх переобладнанням без необхідних проектних рішень, надання всебічної допомоги працівникам газових господарств під час виконання ремонтно-відновлювальних робіт та проведенні технічного обслуговування мереж газопостачання та газокористувального обладнання.
   
  World's Top Web Hosting providers awarded and reviewed. Find a reliable green hosting service, read greengeeks review
  Очищення влади
  Конкурс малюнку
  Банер
  День охорони праці
  Банер
  Соціальна реклама
  Оголошення
  Банер
  Банер
  Банер
  Передплата !!!
  Банер
  Банер
  Банер