ІНФОРМАЦІЙНО - КОНСУЛЬТАТИВНИЙ СЕМІНАРУ З ПОСАДОВИМИ ОСОБАМИ ТА ПРАЦІВНИКАМИ КП «ЕКОСЕРВІС» та «ДУБНОВОДОКАНАЛ»

  ІНФОРМАЦІЙНО - КОНСУЛЬТАТИВНИЙ СЕМІНАРУ З ПОСАДОВИМИ ОСОБАМИ ТА ПРАЦІВНИКАМИ КП «ЕКОСЕРВІС» та «ДУБНОВОДОКАНАЛ»

  2 вересня 2015 року був проведенй Інформаційно-консультативний семінар з посадовими особами та працівниками підприємства КП «Екосервіс» щодо організації безпечного виконання газонебезпечних робіт (роботи у водопровідно-каналізаційних колодязях, підземних комунікаціях, приямках, резервуарах, ємностях) у місті Сарни.
  Були запрошені посадові особи, відповідальні за підготовку та проведення ремонтних, газонебезпечних робіт та працівники, які залучаються до виконання газонебезпечних робіт на підприємстві.

  Метою заходу була роз’яснювально-методична робота з посадовими особами та працівниками щодо дотримання ними вимог законодавчих та нормативно-правових актів з питань охорони праці, профілактики виробничого травматизму та про вжиття заходів з попередження нещасних випадків під час виконання газонебезпечних робіт (роботи у водопровідно-каналізаційних колодязях, підземних комунікаціях, приямках, резервуарах, ємностях)

  Працівники управління Жуковська Ольга Володимирівна – головний державний інспектор Управління Держпраці у Рівненській області надала інформацію про Аналіз аварій та аварійних ситуацій на підприємствах водопровідно-каналізаційних господарств в регіоні та в Україні. Дотримання вимог безпеки під час виконання газонебезпечних робіт на житлово-комунальних підприємствах. Основні вимоги Правил техніки безпеки при експлуатації систем водопостачання і водовідведення населених міст НПАОП 41.0-1.01-79 та Типової інструкції по організації безпечного ведення газонебезпечних робіт НПАОП 0.00-5.11-85.

  Пограничний Микола Леонідович - головний інженер КП «Екосервіс».Темою його доповіді була: Порядок підготовки та виконання газонебезпечних робіт (роботи у водопровідно-каналізаційних колодязях, підземних комунікаціях, приямках, резервуарах, ємностях). Перевірка повітряного середовища під час проведення газонебезпечних робіт з використанням газоаналізатора та лампи ЛБВК. Надання першої долікарської допомоги потерпілому.

  2 та 3 вересня 2015 року пройшов відповідний семінар і з працівниками «ДУБНОВОДОКАНАЛ» директор Шпетун Сергій Володимирович.
  Острозьке КП "Водоканал" місто Остріг, директор - Войтов Іван Григорович
  КП Млинівської селищної ради "Комбінат комунальних підприємств" смт. Млинів, директор - Романчук Анатолій Сергійович

   
  World's Top Web Hosting providers awarded and reviewed. Find a reliable green hosting service, read greengeeks review
  Очищення влади
  Конкурс малюнку
  Банер
  День охорони праці
  Банер
  Соціальна реклама
  Оголошення
  Банер
  Банер
  Банер
  Передплата !!!
  Банер
  Банер
  Банер