Продовження семінарів по Рівненській області

  Продовження семінарів по Рівненській області

  3 вересня 2015 року проведено семінар з питань додержання законодавства про працю в Радивилівському районі, місце проведення Радивилівська РДА.

  Темою семінару є зміни законів про працю України, Закони України «Про оплату праці», «Про відпустки», «Про індексацію грошових доходів населення», «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» та інші внесено цілий ряд змін і доповнень з метою ознайомлення працівників та роботодавців та у зв’язку зі зверненнями представників роботодавців (керівників, бухгалтерських і кадрових працівників) і найманих працівників з метою отримання консультацій щодо питань законодавств про працю та оплату праці з ініціативи Управлінням Держпраці у Рівненській області 
  На семінарі питання висвітлювали заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Держпраці у Рівненській області – Семенюк Михайло Володимирович. Старший інспектор - Борис Олексій Іванович.

  Відповідно до структури управління, для зручності громадян та з метою оперативного розгляду звернення, за кожним районом області закріплено державного інспектора. Зокрема, проведення роз’яснювальної роботи та прийом громадян і роботодавців, з питань дотримання вимог законодавства про працю та території м. Радивилів та району буде здійснювати головний державний інспектор з питань – Пасєка Григорій Юрійович

  У семінарі взяли участь голова Радивилівської РДА Ващук Олег Володимирович, начальник управління праці та соціального захисту населення Радивилівської РДА Вараницький Микола Романович.

  На закінчення семінару працівники Управління Держпраці відповіли на численні запитання. Хочемо зазначити, що присутніх дуже цікавили матеріали доповідей, інформація була корисна та актуальна.

   
  World's Top Web Hosting providers awarded and reviewed. Find a reliable green hosting service, read greengeeks review
  Очищення влади
  Конкурс малюнку
  Банер
  День охорони праці
  Банер
  Соціальна реклама
  Оголошення
  Банер
  Банер
  Банер
  Передплата !!!
  Банер
  Банер
  Банер