Проведення ІНФОРМАЦІЙНО - КОНСУЛЬТАТИВНОГО СЕМІНАРУ З ПОСАДОВИМИ ОСОБАМИ ТА ПРАЦІВНИКАМИ КП «КОСТОПІЛЬВОДА»

  Проведення ІНФОРМАЦІЙНО - КОНСУЛЬТАТИВНОГО СЕМІНАРУ З ПОСАДОВИМИ ОСОБАМИ ТА ПРАЦІВНИКАМИ КП «КОСТОПІЛЬВОДА»

    10 вересня 2015 року у м. Костопіль було проведено семінар з метою  роз’яснювально-методичної роботи з посадовими особами та працівниками щодо дотримання ними вимог законодавчих та нормативно-правових актів з питань охорони праці, профілактики виробничого травматизму та про вжиття заходів з попередження нещасних випадків під час виконання газонебезпечних робіт (роботи у водопровідно-каналізаційних колодязях, підземних комунікаціях, приямках, резервуарах, ємностях). На даному семінарі були присутні  посадові особи, відповідальні за підготовку та проведення ремонтних, газонебезпечних робіт та працівники, які залучаються до виконання газонебезпечних робіт на підприємстві.

    Першим виступив директор КП «Костопільводоканал» - Глухоцький Василь Миколайович.

    Аналіз аварій та аварійних ситуацій на підприємствах водопровідно-каналізаційних господарств в регіоні та в Україні. Дотримання вимог безпеки під час виконання газонебезпечних робіт на житлово-комунальних підприємствах. Основні вимоги Правил  техніки  безпеки  при  експлуатації  систем  водопостачання і водовідведення  населених  міст НПАОП  41.0-1.01-79 та Типової інструкції по організації безпечного ведення газонебезпечних робіт НПАОП 0.00-5.11-85, доповідачем цієї теми булла головний державний інспектор Управління Держпраці  у Рівненській області - Жуковська Ольга Володимирівна

   

    Осадчий Володимир Олександрович - головний інженер КП «Костопільводоканал», Юрчик Микола Корнійович - майстер каналізаційної дільниці. КП «Костопільводоканал», розповіли слухачам Порядок підготовки та виконання газонебезпечних робіт (роботи у водопровідно-каналізаційних колодязях, підземних комунікаціях, приямках, резервуарах, ємностях). Перевірка повітряного середовища під час проведення газонебезпечних робіт з використанням газоаналізатора та лампи ЛБВК. Надання першої долікарської допомоги потерпілому.

   
  World's Top Web Hosting providers awarded and reviewed. Find a reliable green hosting service, read greengeeks review
  Очищення влади
  Конкурс малюнку
  Банер
  День охорони праці
  Банер
  Соціальна реклама
  Оголошення
  Банер
  Банер
  Банер
  Передплата !!!
  Банер
  Банер
  Банер