По районам Рівного пройшов ряд семінарів на тему змін законів

  По районам Рівного пройшов ряд семінарів на тему змін законів

  8, 10 та 14 вересня 2015 року проведено семінари з питань додержання законодавства про працю в Березнівському, Острозькому та Гощанському районах, місце проведення зали засідань РДА.

  Темою семінару є зміни законів про працю України, Закони України «Про оплату праці», «Про відпустки», «Про індексацію грошових доходів населення», «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» та іншіий ряд змін і доповнень.З метою ознайомлення працівників та роботодавців та у зв’язку зі зверненнями представників роботодавців (керівників, бухгалтерських і кадрових працівників) і найманих працівників з метою отримання консультацій щодо питань законодавств про працю та оплату праці з ініціативи Управлінням Держпраці у Рівненській області 

  Питання висвітлювали старший інспектор - Борис Олексій Іванович, саме Олексій Іванович висвітлив та доніс усі ці питання слухачам, присутнім на семінарі. Семенюк Михайло Володимирович - заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Держпраці у Рівненській області.

  Відповідно до структури управління, для зручності громадян та з метою оперативного розгляду звернення, за кожним районом області закріплено державного інспектора.

  У семінарах взяли участь голови районих рад та працівники управління праці.

  Березнівський район: Ничипорук Віталій Миколайович – голова Березнівської районної ради; начальник управління праці та соціального захисту заселення – Яковчук Юрій Мефодійович.

  Острозький район: Ундір Віталій Олександрович – голова Острозької РДА; керівник апарату Острозької РДА – Мельник Василь Вікторович.

  Гощанський пайон: Ястремський Юрій Віталійович – голова Гощанської РДА; керуючий справами Гощанської РДА – Парфенова Ірина Віталіївна.

  На закінчення семінарів працівники Управління Держпраці відповіли на численні запитання та надали робочі номери телефонів для подальших консультацій громадян. Хочемо зазначити, що присутніх дуже цікавили матеріали доповідей, інформація була корисна та актуальна.

   
  World's Top Web Hosting providers awarded and reviewed. Find a reliable green hosting service, read greengeeks review
  Очищення влади
  Конкурс малюнку
  Банер
  День охорони праці
  Банер
  Соціальна реклама
  Оголошення
  Банер
  Банер
  Банер
  Передплата !!!
  Банер
  Банер
  Банер