ІНФОРМАЦІЙНО – КОНСУЛЬТАТИВНИЙ СЕМІНАР З ПОСАДОВИМИ ОСОБАМИ ПІДПРИЄМСТВ, ЯКІ ЕКСПЛУАТУЮТЬ КИСНЕВІ СТАНЦІЇ.

  ІНФОРМАЦІЙНО – КОНСУЛЬТАТИВНИЙ СЕМІНАР З ПОСАДОВИМИ ОСОБАМИ  ПІДПРИЄМСТВ, ЯКІ ЕКСПЛУАТУЮТЬ КИСНЕВІ СТАНЦІЇ.

               На виконання плану здійснення превентивних заходів з попередження виробничого травматизму на ІІ півріччя 2015 року, затвердженого начальником управління  Бучинським О.А., 15  вересня 2015 року в Управлінні Держпраці у Рівненській області (за адресою: м. Рівне, вул. Лермонтова, 7) проведений інформаційно-консультативний семінар з посадовими особами підприємств, які експлуатують кисневі станції. Участь у семінарі прийняли керівники та посадові особи підприємств (об’єктів): ФОП Сидоров О.В. (киснева станція) м. Рівне; ТОВ «Маневр» с. Шпанів, Рівненського району; ТОВ Рівнетехгаз ЛХЗ» с. Шпанів, Рівненського району (киснева станція); ТОВ «Березнетехгаз ЛХЗ» м. Березне (киснева станція); ТОВ «Завод металевих виробів» (киснева станція) м. Сарни; ДП НАЕК «Енергоатом» ВП «Рівненська АЕС» м. Кузнецовськ, Рівненської області ; ПАТ «РІВНЕАЗОТ».     

                Метою заходу було провести роз’яснювальну роботу, щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з питань охорони праці, профілактики виробничого травматизму та  вжиття заходів з попередження нещасних випадків під час експлуатації кисневих станцій.

              Розпочав семінар Онищук Іван Олександрович – заступник начальника територіального управління Держгірпромнагляду у Рівненській області. В своїй доповіді він торкнувся питань дотримання вимог безпеки під час експлуатації посудин, що працюють під тиском, організації та безпечного виконання вантажо-розвантажувальних робіт, безпечній роботі з інструментом та пристроями.

            Токарець Наталія Сергіївна – начальник відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки Управління Держпраці у Рівненській області, довела до учасників семінару  аналіз аварій та аварійних ситуацій на підприємствах хімічного комплексу в регіоні та в цілому Україні, а також основні вимоги Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві.

           Головний державний інспектор  відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки Управління Держпраці у Рівненській області  Жуковська Ольга Володимирівна розповіла про порядок ідентифікації, декларування та обліку об’єктів підвищеної небезпеки. Основні вимоги Правил безпеки при виробництві і використанні продуктів розділення повітря, Типової інструкції по організації безпечного ведення газонебезпечних робіт.

           Виступили також і представники підприємств: Начальник служби охорони праці ВП «Рівненська АЕС» Майданюк С.Ю.,  Гетманов С. В. - провідний інженер цеху забезпечуючи систем ВП «Рівненська АЕС;  Щипанський С.А. -  інженер виробничого відділу ПАТ «РІВНЕАЗОТ»;  Походзіло А. В. - заступник директора ТОВ «Березнетехгаз ЛХЗ». В своїх доповідях вони довели інформацію про порядок проведення огляду, випробування та експертного обстеження (технічного діагностування) устаткування підвищеної небезпеки, порядок підготовки і виконання робіт підвищеної небезпеки та контроль повітряного середовища під час експлуатації об’єктів, які використовують продукти розділення повітря.

            По закінченню присутні поділилися практичним досвідом роботи, щодо  експлуатації  об’єктів де використовуються продукти розділення повітря. Усім учасникам семінару надані інформаційні матеріали у вигляд друку та презентаційні матеріали на електронних носіях.

   

   

   
  World's Top Web Hosting providers awarded and reviewed. Find a reliable green hosting service, read greengeeks review
  Очищення влади
  Конкурс малюнку
  Банер
  День охорони праці
  Банер
  Соціальна реклама
  Оголошення
  Банер
  Банер
  Банер
  Передплата !!!
  Банер
  Банер
  Банер