Управлінням Держпраці у Рівненській області проведено нараду-семінар, присвячену темі безпечного використання газу в побуті

  Управлінням Держпраці у Рівненській області проведено нараду-семінар, присвячену темі безпечного використання газу в побуті.

  За ініціативи Управління Держпраці у Рівненській області 24 вересня 2015 року проведено семінар, присвячений темі безпечного використання газу в побуті. В даному заході, який проходив в Дубно Рівненської області, взяли участь представники Управління Держпраці, ПАТ «Рівнегаз», власники та балансоутримувачі житлового фонду, органів місцевого самоврядування Дубенського, Радивилівського, Млинівського та Демидівського районів.

  Актуальність даної теми полягає в тому, що в поточному році в світі, в Україні та в Рівненській області трапилося ряд аварій та нещасний випадків, в тому числі і з трагічними наслідками, пов’язаними з використанням газу в побуті. Про це у вступному слові розповів заступник начальника територіального управління Держгірпромнагляду у Рівненській області Іван Онищук. Він також повідомив про фактори небезпеки, які можуть виникнути при неправильному використанні природного і зрідженого газу та неправильній експлуатації побутових газових приладів.

  Головний державний інспектор Управління Держпраці Микола Нек ознайомив присутніх з новими нормативно-правовими актами у сфері безпеки систем газопостачання та вимоги щодо безпеки при використанні природного та зрідженого газу в побуті.
  Представники ПАТ «Рівнегаз» проінформували присутніх про основні причини виникнення надзвичайних ситуацій при використанні природного газу та балонів із зрідженим газом.

  Наприкінці семінару-наради учасники відповіли на питання присутніх та роздали методичні матеріали та рекомендації.

   
  World's Top Web Hosting providers awarded and reviewed. Find a reliable green hosting service, read greengeeks review
  Очищення влади
  Конкурс малюнку
  Банер
  День охорони праці
  Банер
  Соціальна реклама
  Оголошення
  Банер
  Банер
  Банер
  Передплата !!!
  Банер
  Банер
  Банер