ІНФОРМАЦІЙНО - КОНСУЛЬТАТИВНИЙ СЕМІНАР з керівниками, посадовими особами підприємств щодо безпечної експлуатації гідровідвалів та шламонакопичувачів на території Рівненської області в осінньо-зимовий період

  25 вересня 2015 року на базі ДП «Рівненський експертно-технічний центр» Управлінням Держпраці у Рівненській області був проведений інформаційно – консультативний семінар з керівниками, посадовими особами підприємств,  які експлуатують гідровідвали та шламонакопичувачі.

  Для участі у семінарі були запрошені представники ПАТ «Волинь-Цемент», де  розміщений гідровідвал розкривних порід, ТзОВ «Гідротехнік-2005», який проводить роботи по намиву гідровідвалу, а також ПАТ «Рівнеазот», яке експлуатує шламонакопичувачі.

  Метою семінару була методично-розяснювальна робота щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з питань охорони праці та промислової безпеки, безпечної експлуатації вищезазначених споруд в осінньо-зимовий період.

  Заступник начальника територіального управління Держгірпромнагляду у Рівненській області Онищук І.О. провів аналіз травматизму в України та Рівненській області та доповів про вимоги безпеки щодо організації та виконання робіт підвищеної небезпеки.

  Про основні вимоги природоохоронного законодавства при проектуванні, введенні в експлуатацію та експлуатації гідровідвалів та шламонакопичувачів розповіла начальник відділу екологічного контролю земельних ресурсів за відходами та небезпечними хімічними речовинами Держекоінспекції у Рівненській області Улітко В.Г..

  Головними державними інспекторами Управління Держпраці у Рівненській області особлива увага приділялась дотриманням підприємствами «Правил охорони праці під час експлуатації хвостових і шламових господарств гірничорудних і нерудних підприємств» та безпечній експлуатації гідровідвалів та шламонакопичувачів в осінньо-зимовий період.

  Після завершення семінару між учасниками відбулась дискусія щодо застосування нормативно-правових актів, обмін досвідом роботи тощо.  

   
  World's Top Web Hosting providers awarded and reviewed. Find a reliable green hosting service, read greengeeks review
  Очищення влади
  Конкурс малюнку
  Банер
  День охорони праці
  Банер
  Соціальна реклама
  Оголошення
  Банер
  Банер
  Банер
  Передплата !!!
  Банер
  Банер
  Банер