Працівники відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Рівненській області провели чергові семінар-наради

  Працівники відділу з питань додержання  законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Рівненській області провели чергові семінар-наради.

  З метою здійснення превентивних заходів та роз’яснення норм трудового законодавства України і основних його змін, внесених Законами України від 28.12.2014 № 76-VIII «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України», № 77-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов’язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці» , які набули чинності з 1 січня 2015 року, та іншими  нормативно – правовими актами 29 вересня та 1 жовтня поточного року посадовими особами Управління Держпраці у Рівненській області проведено семінар-наради у Рокитнівському та Володимирецькому районах відповідно.

              Семінар-наради відбувались в приміщеннях районних державних адміністрацій. Запрошеними були спеціалісти з оплати праці та кадрових служб підприємств, установ та організацій різних форм власності та  фізичні особи – підприємці, які використовують найману працю відповідно Володимирецького та Рокитнівського районів. Загалом участь у заходах прийняли близько 150 учасників.

  Олексій Борис, старший інспектор Управління виступив перед запрошеними та проінформував про певні зміни у законодавстві про працю. Увагу запрошених було зосереджено на питаннях про недопустимість та можливі правові наслідки щодо використання робочої сили з порушенням чинного законодавства про працю, а також роз’яснено важливість належного оформлення трудових відносин з найманими працівниками.

  Разом з тим, присутніх проінформували про особливості державної політик України у сфері індексації грошових доходів громадян, організації ведення військового обліку, порядку нарахування і виплати середньомісячної заробітної плати, у всіх випадках її збереження, оплати листків непрацездатності, виплат мобілізованим особам та інше, а також порядку корегування середнього заробітку.

  Під час зустрічі присутніми неодноразово порушувались питання своєчасності та повноти сплати заробітної плати найманим працівникам, легалізації трудових відносин між суб’єктами господарювання і працівниками.

  Наприкінці зустрічі відповідальними особами Управління Держпраці у Рівненській області присутнім наголошено, що взаємодія між найманим працівником і роботодавцем базується на принципах прозорості громадянського суспільства.

  На завершення семінар-наради її учасники провели обмін досвідом, порушили ряд запитань щодо практики впровадження законодавчих нововведень, обговорили проблеми і висловили свої пропозиції.

   
  World's Top Web Hosting providers awarded and reviewed. Find a reliable green hosting service, read greengeeks review
  Очищення влади
  Конкурс малюнку
  Банер
  День охорони праці
  Банер
  Соціальна реклама
  Оголошення
  Банер
  Банер
  Банер
  Передплата !!!
  Банер
  Банер
  Банер