Проведено семінар з посадовими особами, які провадять свою діяльність з пестицидами та агрохімікатами.

  Державна Служба з питань праці пріоритетним завданням ставить формування превентивної культури охорони праці.

  06 жовтня 2015 року в Управлінні Держпраці у Рівненській області,  посадовими особами Відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки із залученням фахівців ДП «Рівненській ЕТЦ» проведений інформаційно-консультативний  семінар з посадовими особами підприємств, які провадять свою діяльність з пестицидами та агрохімікатами.

   У семінарі взяли участь підприємства, діяльність яких пов’язана з виробництвом, транспортуванням, зберіганням, застосуванням пестицидів і агрохімікатів та торгівлею зокрема. Розглядалось питання небезпеки використання хімічних речовин пов’язаних з їх токсичними властивостями (гострим та хронічним загальнотоксичним, алергенним, канцерогенним, мутагенним та іншим впливом на організм людини).

   До учасників семінару доведено вимоги Закону України «Про пестициди та агрохімікати». Особливу увагу було приділено вимогам безпеки під час виробництва, транспортування, зберігання, застосування пестицидів і агрохімікатів та торгівлею, проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці, проходження медоглядів працівників, забезпечення засобами індивідуального захисту. Обговорені  питання дотримання вимог до роботодавців щодо захисту працівників від шкідливого впливу хімічних речовин, порядку  проведення ідентифікації, декларування та обліку об’єктів підвищеної небезпеки. Доведені основні вимоги Правил охорони праці на об’єктах з виробництва неорганічних азотних сполук та мінеральних добрив та  Правил охорони праці на об’єктах з виробництва основної неорганічних продукції та мінеральних добрив (крім азотної продукції), тощо.

  По завершенню семінару,  начальник санітарної лабораторії ДП «Рівненський ЕТЦ» роз’яснив присутнім порядок атестації робочих місць за умовами праці.

   

  Пам’ятайте! Що пестициди та агрохімікати внаслідок невірного використання або поводження з ними, можуть стати джерелом нещасних випадків і отруєнь.

   Бережіть своє здоров’я!

   
  World's Top Web Hosting providers awarded and reviewed. Find a reliable green hosting service, read greengeeks review
  Очищення влади
  Конкурс малюнку
  Банер
  День охорони праці
  Банер
  Соціальна реклама
  Оголошення
  Банер
  Банер
  Банер
  Передплата !!!
  Банер
  Банер
  Банер