Роз’яснювальн робота з питань сприяння легалізації «тіньової» зайнятості населення та «тіньової» заробітної плати

  Фахівці відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Рівненській області ситематично проводять інформаційно – роз’яснювальну роботу з питань сприяння легалізації «тіньової» зайнятості населення та «тіньової» заробітної плати.

  20 жовтня 2015 року, у місті Костопіль, було проведено засідання «круглого столу» з представниками Костопільської районної державної адміністрації, департаменту соціального захисту населення, управління Державної фіскальної служби Костопільського району, служба зайнятості, профспілок та організації роботодавців Костопільського району.

  Метою збору було іформованння підприємців про недопустимість та можливі правові наслідки через використання робочої сили з порушенням законодавства про працю, а також роз’яснено важливість оформлення трудових відносин належним чином.

  Під час зустрічі піднімалося питання своєчасності та повноти сплати заробітної плати найманим працівникам і легалізації трудових відносин між суб’єктами господарювання і працівниками.

  Наприкінці зустрічі було наголошено, що взаємодія базується на принципах прозорості громадянського суспільства.
   
  World's Top Web Hosting providers awarded and reviewed. Find a reliable green hosting service, read greengeeks review
  Очищення влади
  Конкурс малюнку
  Банер
  День охорони праці
  Банер
  Соціальна реклама
  Оголошення
  Банер
  Банер
  Банер
  Передплата !!!
  Банер
  Банер
  Банер