Проведено зустріч для роз’яснення основних положень Закону України «Про реформування загальнообов’язкового державного соціального страхування та легалізацію фонду оплати праці»

  27 жовтня 2015 року Управлінням Держпраці у Рівненській області було проведено зустріч з працівниками кадрових служб та бухгалтерськими працівниками підприємств, установ та організацій м. Рівне, які фінансуються з державного бюджету для роз’яснення основних положень Закону України «Про реформування загальнообов’язкового державного соціального страхування та легалізацію фонду оплати праці» який набув чинності з 1 січня 2015 року та Закону України «Про індексацію грошових доходів населення».
  Заходи були спрямовані на недопущення випадків використання найманої робочої сили без належного оформлення трудових відносин з роботодавцем. Слухачам роз’яснили вимоги нової редакції статті 24 Кодексу законів про працю України, яка передбачає, що працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку встановленому Кабінетом Міністрів України.

  Крім того, присутніх проінформували про державну політику України у сфері індексації грошових доходів громадян, організації ведення військового обліку та порядку нарахування і виплати середньомісячної заробітної плати мобілізованим особам.

  Учасники семінару обмінялися досвідом співпраці, поставили запитання щодо практики впровадження законодавчих нововведень, обговорили проблеми і висловили свої пропозиції.   
  World's Top Web Hosting providers awarded and reviewed. Find a reliable green hosting service, read greengeeks review
  Очищення влади
  Конкурс малюнку
  Банер
  День охорони праці
  Банер
  Соціальна реклама
  Оголошення
  Банер
  Банер
  Банер
  Передплата !!!
  Банер
  Банер
  Банер