Управління Держпраці у Рівненській області

  ОГОЛОШУЄ  КОНКУРС 

  на заміщення вакантних посад державних службовців:

  - головний спеціаліст (аналітика, звітність з питань праці)

  - головний державний інспектор (додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів)

  - головний державний інспектор (охорона праці та промислова безпека).

  Вимоги до претендентів: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування (магістр, спеціаліст), стаж роботи: 

  -         для головного державного інспектора - за фахом у державній службі не менше 4 років або у виробничій сфері не менше 5 років;

  -         для головного спеціаліста - за фахом на державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року, або за фахом в інших сферах економіки не менше 3 років.

  Для всіх претендентів - володіння українською мовою та навиками роботи на комп’ютері в межах користувача (для головного спеціаліста – досконале володіння програмами Windows, Exel) .

         До заяви на участь у конкурсі додаються: заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками; дві фотокартки розміром 4 х 6 см;  копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік, копію документа, який посвідчує особу; копію військового квитка (для військовозобов'язаних);

        Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою:33028, м. Рівне, вул. Лермонтова, 7, каб.210.

        Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою тел. 26-64-13.

    Оголошення опубліковано у газеті «Рівне вечірнє» 12 листопада 2015 року.

   
  World's Top Web Hosting providers awarded and reviewed. Find a reliable green hosting service, read greengeeks review
  Очищення влади
  Конкурс малюнку
  Банер
  День охорони праці
  Банер
  Соціальна реклама
  Оголошення
  Банер
  Банер
  Банер
  Передплата !!!
  Банер
  Банер
  Банер