Для представників підприємств, установ та організацій житлово-комунальної та будівельної галузі м. Рівного проведено безкоштовний семінар на тему «Актуальні питання щодо змін у законодавстві України про працю»

  24 листопада у залі засідань на вул. Поштовій, 2 виконавчий комітет Рівненської міської ради спільно з Управлінням Держпраці у Рівненській області провели для представників підприємств, установ та організацій житлово-комунальної та будівельної галузі м. Рівного безкоштовний семінар на тему «Актуальні питання щодо змін у законодавстві України про працю».
  Заступник начальника Управління Держпраці в Рівненській області Наталія Петрівна Карпюк і начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Рівненській області Юрій Григорович Морозюк розповіли на семінарі про зміни в законодавстві України про працю. начальник відділу з питань праці управління праці та соціального захисту населення Рівненського міськвиконкому Лариса Миколаївна Сасько дала роз’яснення щодо внесених змін до постанови Кабінету Міністрів України від 4 березня 2015 року № 105 «Про затвердження Порядку виплати компенсації підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період». Заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Рівненського міського центру зайнятості Любов Олегівна Полегаєва зупинилась на змінах у законодавстві, що регламентують порядок стимулювання роботодавців до працевлаштування громадян, які не можуть на рівних конкурувати в умовах сучасного ринку праці.
  На семінарі обговорено також проблемні питання, відповідь на які надавали представники державних органів.
  Участь у семінарі взяли представники 67 підприємств м. Рівне. Про це повідомили з міського управління праці та соціального захисту населення.

   
  World's Top Web Hosting providers awarded and reviewed. Find a reliable green hosting service, read greengeeks review
  Очищення влади
  Конкурс малюнку
  Банер
  День охорони праці
  Банер
  Соціальна реклама
  Оголошення
  Банер
  Банер
  Банер
  Передплата !!!
  Банер
  Банер
  Банер